مهسا صابری بانوی والیبالیست گلستانی در تیم ملی+تصویر

Golestanema14

مرحله نخست تمرینات آماده‌سازی تیم ملی والیبال زنان از روز 30 اردیبهشت ماه با حضور 22 بازیکن در آکادمی ملی المپیک برگزار شد و سیما صدیقی سرمربی تیم ملی والیبال زنان 20 بازیکن را به دومین مرحله اردوی آمادگی دعوت کرده که یکی از آنان والیبالیست بااستعداد و خوش آتیه شهرستان کردکوی و استان گلستان خانم مهسا صابری می باشد.

دومین اردوی تیم ملی والیبال زنان به مدت ۱۰ روز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار خواهد شد که بازیکنان دعوت شده در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری خواهند کرد.

???

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال زنان به شرح زیر است:

پوران زارع، فرزانه زارعی، ندا چملانیان، فرانک بابلیان، سمانه سیاوشی، شبنم علیخانی، مائده برهانی، شکوفه صفری، نجمه عابدیان، فاطمه صفری و فرزانه مرادی از اصفهان، فرنوش شیخی، تهمینه درگزنی، نیلوفر حجتی و زینب گیوه از تهران، نگار کیانی از شیراز، مهسا صابری از استان گلستان، مهتاب رحمانی از کرمانشاه و سودابه باقرپور و مهدیه خواجه کلایی از مازندران.

تیم ملی والیبال زنان ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا که از ۱۷ تا ۲۳ شهریور ۹۳ در کشور چین برگزار می‌شود، آماده می‌کند./گلستان ما

سایت پدیده(امید)مینودشت ، این افتخار بزرگ را خدمت این بانوی ورزشکار گلستانی تبریک عرض می نماید و برای وی تندرستی، سربلندی و افتخارآفرینی آرزومند است.

مهسا صابری-والیبال بانوان-پدیده مینودشت-امید مینودشت

دیدگاه‌ها   

#1 میرزائی 1393-05-21 06:12
ضمن آرزوی موفقیت بیشتر ،شما افتخار شهرستان کردکوی واستان هستید امیدوارم مسئولین از وجود شما جهت ارتقاء والیبال بانوان این شهرستان و استان به خوبی استفاده کنند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید